Ūdens ar citrona sulu – Tavs organisms pateiks tev paldies Ūdens ar citrona sulu – Tavs organisms pateiks tev paldies
Silts ūdens ar citrona sulu uzlabo gremošanas sistēmu, tā sastāvs ir līdzīgs siekalu un kuņģa sulas skābes sastāvam. Citrons ir ļoti noderīgs gremošanas sistēmai,... Ūdens ar citrona sulu – Tavs organisms pateiks tev paldies

Silts ūdens ar citrona sulu uzlabo gremošanas sistēmu, tā sastāvs ir līdzīgs siekalu un kuņģa sulas skābes sastāvam.

Citrons ir ļoti noderīgs gremošanas sistēmai, jo tas satur citronskābi. Tā, sadarbojoties kopā ar citiem fermentiem un skābēm, var viegli stimulēt kuņģa sulas atdalīšanos un ēdiena pārstrādi.

Aknas, visvairāk fermentu saražo no ūdens ar citronu, nevis no kādas citas pārtikas.

Ūdens ar citrona sulu tīra aknas. Citronu sula stimulē aknas un veicina to atbrīvošanos no toksīniem, bet ūdens izvada visas kaitīgās vielas.

Ūdens ar citrona sulu cīnās pret elpošanas ceļu infekcijām.

Citrons ir brīnišķīgs līdzeklis, kurš palīdz organismam cīnīties ar elpošanas ceļu infekcijām, angīnu, un mandeļu iekaisumu. Tas viss, ir pateicoties citrona pretiekaisuma īpašībām. Piemēram, lai ātrāk tiktu galā ar angīnu, vajag izspiest sulu no puscitrona, sajaukt ar pusglāzi ūdens un ar šo šķīdumu, regulāri skalot kaklu.

Silts ūdens ar citrona sulu veicina normālu vēdera izeju.

Ūdens ar citrona sulu ir spējīgs normalizēt gremošanas sistēmu un izvadīt no organisma toksiskās vielas.

Citrons ir spēcīgs antioksidants.

Ūdens ar citrona sulu ir neaizstājams līdzeklis labam metabolismam, tas pasargā mūs no brīvajiem radikāļiem, izvada holesterīnu un stiprina imūno sistēmu, pasargā mūs no priekšlaicīgas novecošanas.

Citrons un laims satur daudz kālija.

Kālijs ir svarīgs minerāls, kurš sadarbojoties ar nātriju, vada plūstošu, elektrisko padevi mūsu galvas smadzenēs un nervu sistēmā. Depresija, trauksme, bailes – bieži vien ir sekas zemam kālija līmenim asinīs. Normālai nervu sistēmas darbībai ir nepieciešams pietiekams daudzums kālija, lai varētu nodrošināt sirds darbību. Jūsu sirds darbība noteikti sāks uzlaboties, pēc regulāra ūdens ar citrona sulas, dzeršanu.

Citronā, kalcijs un magnijs ir ļoti labās proporcijās.

Kalcijs ir svarīgs kauliem, tas novērš rahītu un osteoporozi, magnijs ir vajadzīgs veselai sirdij. Ūdens ar citrona sulu, satur kalciju un magniju. Kuri palīdz cīnīties ar astmu, palielina jūtību pret insulīnu, normalizē cukura līmeni asinīs.

Ūdens ar citrona sulu attīra asinis.

Ūdens ar citronu palīdz attīrīt asinsvadus un artērijas, kā arī asinis. Ūdeni ar citrona sulu var izmantot tādu bīstamu slimību ārstēšanai, kā holēra un malārija.

Ūdens ar citrona vai laima sulu, var pazemināt asinsspiedienu.

Ja jūs katru dienu dzersiet ūdeni ar viena citrona sulu, tad jūs varēsiet par 10% samazināt asinsspiedienu. Lielāku efektu tas sniegs slimības sākuma stadijā. Ļoti efektīva, ārstnieciska deva – divu, lielu citronu sula, vienas dienas laikā. Uzsākot ārstēšanu, obligāti, katru dienu ir jāmēra arteriālais asinsspiediens, lai tad, kad asinsspiediens pazemināsies, varētu samazināt devu vai arī vispār atteiktos no tāda ūdens lietošanas.

Ūdens ar citrona vai laima sulu, rada organismā sārmainu vidi.

Pat ja jūs iedzersiet šādu ūdeni, pirms pašas ēšanas, tas vienalga, palīdzēs jums, uzturēt organismā augstu pH līmeni.

Citroni, visas skābās ogas, kuņģī sadaloties, veido sārmainu vidi.

Ūdens ar citrona sulu ir noderīgs mūsu ādai.

Vitamīns C, kuru satur citrons, uzlabo mūsu ādu no iekšpuses. Ja citronūdeni dzer katru rītu, tukšā dūšā, tad ādas izmaiņas uz labo pusi, jūs patīkami pārsteigs! Ūdens ar dabīgo citrona sulu, iedarbojas uz organismu un aizkavē tā novecošanos. Ūdens ar citrona sulu, palīdz ātrāk sadzīt nelielām apdeguma rētām.

Ūdens ar citrona vai laima sulu palīdz izšķīdināt urīnskābi, kura uzkrājas un izraisa sāpēs locītavās, veicina podagras samazināšanos.

Ūdens ar citrona sulu mazina gļotu daudzumu organismā.

Ūdens ar citrona sulu izvada taukus, samazina svaru un piešķir organismam papildus tonusu.

Daudzi uzskata, ka citrons nav derīgs svara samazināšanai, bet ir pierādīts, ka tajā ir daudz vielu, kuras palīdz sašķelt taukus. Citrona sula, pastiprina kuņģa sulas sekrēciju, kā arī paātrina vielmaiņu, pektīns palīdz uzturēt normas robežās, cukura līmeni asinīs.

Citrons ir 10 000 reižu efektīvāks par ķīmijterapiju!

Kad un kā jādzer ūdens ar citrona sulu?

Ņemiet pusglāzi attīrīta, silta ūdens, bez cukura un izspiediet tajā pusi citrona vai laima sulas. Izdzeriet ūdeni tukšā dūšā 30 – 60 minūtes pirms ēšanas.